.

.

Už tě nebaví být ztracená v informacích ohledně zdraví, pohybu A cvičení? stále musíš hledat motivaci, aby ses k něčemu dokopala?

Možná máš možnost, jak se z toho uzavřeného kruhu vymotat.

Co tě v kurzu jednotlivé týdny čeká?

Co získáš pořízením Ebooku Nauč se hýbat?

Dostaneš se ze zamotaného kruhu, kdy nevíš, co je správně a co je cesta do slepé uličky.

Naučíš se cvičit podle svého cyklu a tak, aby to bylo efektivní.

Zvládneš si sestavovat tréninky, které jsou dlouhodobě udržitelné.

Když se tvůj cíl stane zdraví, dostaneš časem vzhled jako vedlejší produkt.

Dozvíš se informace ohledně postoje, chůze, běhu a komplexních cviků.

Zjistíš informace ohledně hormonálního spektra, pánevního dna, klenby a postury těla.

Co je dobré vědět

 • 1
  Kvalitní tréninkový plán se pohybuje v rozmezí 1 500 - 2 500 Kč za měsíc.
 • 2
  Pokud se budeš chtít vzdělávat, aby sis poskládala všechny souvislosti zdravého životního stylu, pohybují se knihy mezi 300 - 2 000 Kč. Nejužitečnější jsou základy fyziologie, biochemie, anatomie. Teprve po určitém čase samovzdělávání si vytvoříš komplex, který ti bude dávat smysl.
 • 3
  Kurz Funkčního trenéra se pohybuje mezi 12 000 - 15 000 Kč a je to teprve začátek cesty.

Pokud bychom nebrali v potaz čas, který věnuješ a zkušenosti, které musíš získat, než najdeš správnou cestu. Odpovídla by investice v nižších měřítkách odhadem kolem 2 500 Kč měsíčně.

Z čeho se skládá cena kurzu?

Chci, aby možnost vzdělávat se byla dostupná pro každou ženu, která tomu bude dávat určitý závazek.

Tento Ebook není další knížka, kterou hodíš do knihovny a už se k ní nevrátíš. Je to příručka, která tě edukuje a k tomu tě naučí převést teorii do praxe.

Co je výsledkem? Položíš si základy zdravého aktivního života, který ti zlepší celkové zdraví a je možné, že ti zajistí do budoucna delší aktivní život v pohybu. POHYB, TRÉNINK, ZDRAVÍ, dáš do kolonky - POŠÉFENO.

Tu cestu jsem ti už prošlapala a ty můžeš tyhle informace vzít a začít je aplikovat hned. Ptáš se, jestli je seženeš někde zadarmo?

Samozřejmě, hledej a najdeš - anglická literatura, učebnice biologie, zakoupené ebooky a protokoly, knihy, hafo studií a článků a v neposlední řadě roky zkoušení, jestli je to bullshit, nebo mi to k něčemu bude.

Jsem messengerem, který ti může ušetřit čas a peníze. Protože po té cestě, kde jsem hledala tyto informace jsem částku, za kterou se prodává tento ebook, přemrštila několikanásobněkrát.

Poslední je už zmiňovaný tvůj závazek, ne ke mně, ale k SOBĚ. Už takhle jsem vytvořila hafo materiálu, které jsou volně ke KE STAŽENÍ a reálně ti mohou pomoct. Pokud bych ti veškeré materiály dala ZDARMA, jak moc by tě pálilo, kdyby ses na to po týdnu nevyprdla? Moc ne. 

Pevně věřím, že ti Ebook Nauč se hýbat přinese do tvého života to nejlepší. ♥️

Co je součástí programu

 • Teorie zpracovaná v ebooku s ohledem na pohyb a cvičení.
 • Praxe, kterou implementuješ do svého života.
 • TRÉNINKOVÝ PLÁN, co tě provede základními pohybovými vzorci.
 • Doprovodná VIDEA, která ti ukážou techniku pohybu.
 • OSM TÝDNŮ, které tě provedou osmi různými tréninkovými týdny, abys získala přehled a inspiraci k sebekoučování.

Možná si říkáš, čím je zrovna tenhle ebook výjimečný?

!! pozor !!

Protože mi velmi záleží na tom, aby se pouze odhodlané ženy staly RAKETOU a za svou tvorbou si stojím, dávám ti k dispozici TÝDEN garance vrácení peněz, kdy si můžeš rozmyslet, zda je to to ono, nebo jsi čekala úplně jiný šálek kávy.

 • Nabízí komplexní souhrn všeho, co potřebuješ vědět s přesahem, který tě nejen naučí starat se o zdraví, ale taky vědomosti, které ti dají základ selského rozumu a souvislostí.
 • Ebook je koncipován speciálně pro ženy, protože mají jiné potřeby než muži a vychází z mé zkušenosti, kterou mám jako žena a ne jako muž.
 • Není to další knížka, která ti slibuje za 30 dní X kilo dole. Soustředíme se na dlouhodobý životní styl, kde vzhled je vedlejší benefit.
 • Ebook ti dá možnost převzít za sebe zodpovědnost a přeprogramovat své vzorce chování.
 • Praxe je to, co rozhoduje. Proto je ebook nevržen tak, abys teorii byla schopná převést do praxe.
 • Nedostaneš žádná dogmatická tvrzení, člověk je individuální tvor, na kterého je potřeba nahlížet z více úhlů pohledu.
 • Když jsem ebook tvořila, soustředila jsem se na to, co by mi nejvíc pomohlo v mých začátcích k tomu, aby mi to zkrátilo cestu o několik let. Vytvořila jsem komplexní informace, které tě těmito základy provedou.
 • Můžeš mít po ruce kompletní souhrn všeho, co je nejdůležitější z hlediska zdraví a hned budeš vědět, na co se soustředit.
 • Získáš možnost soustředit se na prevenci a pohyb,pokud víš, co všechno je možné z tohoto pohledu řešit. Budeš se cítit ve svém těle dobře a spokojeně.
 • Vzroste ti sebevědomí a sebehodnota. Přestaneš se ve svých problémech bezvýchodně plácat.
Ebook NAUČ SE HÝBAT!
690 Kč
490 KČ
Ebook Nauč se hýbat

... ale nejdřív se musíš naučit, jak na to!

 

Takže pokud právě teď cítíš, že TO je ONO, pokud cítíš, že je čas udělat velký KROK pro SEBE a ZDRAVÍ, tak udělej to rozhodnutí teďka. 

Za pár dní na to zapomeneš a zajedeš zpátky do starých kolejí. V životě jsou zdraví ti, kteří jdou do AKCE a převezmou za sebe ZODPOVĚDNOST.