Už tě nebaví být ztracená v informacích ohledně zdraví, pohybu A MINDSETU? 

 

stále musíš hledat motivaci, aby ses k něčemu dokopala?

 • Přijde ti, že nás nikdo ve škole neučí úplně zásadní věci ohledně zdraví?
 • Proč je tolik lidí nemocných a nemoc se u nich rozvíjí už od úplného mládí?

Návštěva programu zdarma

 • Online videopřednáška Zdraví žen v 21. století
 • Rozhraní členské sekce k prozkoumání
Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování tvého účtu zdarma.

Kolik permanentek do fitka už letělo do koše nepoužitých? Kolik knížek ohledně hubnutístravování už sis pořídila a nepomohly ti? Kolik profi jídelníčků nebylo podle tvých představ?

Víš proč ti tyto věci byly k ničemu? Protože ti chyběly znalosti a nespojila sis souvislosti tak, aby tvoje motivace nebylo povrchní hubnutí, ale něco mnohem silnějšího - zdravíprevence.

Teorie, co tě provede souvislostmi zdraví a předá ti know how.

PRAXE, která ti zaručí, že se naučíš novým zvykům.

+4 individuální reporty

Pohybový protokol, který ti pomůže prohloubit správné vzorce pohybu.

+ FB uzavřená skupina stejné komunity

Deník, díky kterému si uděláš rozbor o vlastním těle.

 

 

 

 

 

 

Trvalo mi 7 let, abych si propojila souvislosti, které mě konečně dovedly ke spokojenosti.

Začala jsem studovat Molekulární biologii, abych si našla odpovědi na otázky, jak se mám hýbat? Jak mám jíst? Co mám vlastně dělat, abych tu strašila spoustu let?

Postavila jsem si důležité základy tak, abych měla problém zdraví, hubnutí, psychiky a cvičení jednou provždy vyřešené.

A teď ti dávám zlatou vstupenku ke změně.

Můžeš změnit svůj přístup ke ZDRAVÍ, odpovědět si na OTÁZKY, které ti vrtaly hlavou a vyřešit základní otázku STRAVY, POHYBU a MINDSETU.

 • 1
  Slupky organismu a odpověď na otázky stravy, pohybu a mindsetu
  Týden po týdnu budeme sloupávat jednotlivé pomyslné SLUPKY našeho těla, až se dostaneme k úplnému ZÁKLADU. Tato vědomost ti dá souvislosti, proč zrovna tobě se nedaří vypadat tak, jak by sis přála. Jednou provždy dostaneš odpovědi na otázky - HUBNUTÍ, CVIČENÍ, SEBEVĚDOMÍ.
 • 2
  Tréninkový protokol
  Dostaneš možnost držet se strukturovaného TRÉNINKOVÉHO PROTOKOLU, kde se budeš postupně zlepšovat v pohybových dovednostech, které jsou zásadní pro udržení POHYBLIVOSTI a ZDRAVÍ.
 • 3
  Trackování svého těla
  A co je nejdůležitější superschopností každého z nás? Nejen že si budeš interaktivně pracovat s PRACOVNÍMI LISTY, ale hlavně poznáš SAMA SEBE pomocí speciálního DeVia deníku, který si povedeš v průběhu celého kurzu. Závěrem provedeme společné vyhodnocení.
 • 4
  Edukační materiály
  Dostaneš také možnost dalšího vzdělávání ve formě odkazů na knihy, videa, články, studie, podcasty, přednášky, vychytávky a instagramové účty, které stojí za to sledovat.

!! POZOR !!

Protože mi velmi záleží na tom, aby se pouze odhodlané ženy staly RAKETOU a za svou tvorbou si stojím, dávám ti k dispozici DVA TÝDNY garance vrácení peněz, kdy si můžeš rozmyslet, zda je to to ono, nebo jsi čekala úplně jiný šálek kávy.

Proč jsi sama sebe tolikrát zklamala? Protože s tebou nikdo neinteragoval a nedokopal tě k akci a dost možná jsi jediná, kdo si pořád nakopává zadek (dost možná špatným směrem). Věř mi, potřebuješ, aby tě někdo proklepal a donutil probudit se tím správným způsobem.

Kolik času strávíš hledáním v nesmyslných článcích? Kolik času už ti proteklo mezi prsty, protože ses vydala do slepé uličky, která ti dlouhodobě nepomohla? Kolikrát už ses přesvědčila o tom, že zkratky nefungují a berou ti čas?

Jak by ses cítila, kdybys dostala komplexní přehled o těchto tématech a mohla sis sama naordinovat právě potřebné podmínky, aby ses o sebe postarala a jednou provždy tento problém vyřešila. Nebylo by to jednodušší řešení, než plácat se další roky v jednom kruhu?

Nemáš toho náhodou už plné zuby? Opravdu ještě nemáš zlost? Já jsem ji měla pěkně dlouho, a pokud by mi někdo zkrátil nepohodlnou cestu a dal mi vstupenku k možnosti naučit se sebou pracovat, byla bych mu vděčná.

Kdo je tím podnětem, co ti dodává sebevědomí? Vzhled, ocenění ostatními? A nechtěla bys to změnit za něco, co ti opravdu dá do života větší hodnotu?

Když jsem se prokousávala tím nekonečným procesem, cítila jsem se nemilována. Stále jsem měla pocit, že nejsem dost dobrá a hodna toho, aby mě měl někdo opravdu rád. Zjistila jsem, že to všechno byly kecy a akorát jsem se zastínila tím, že jsem neměla ráda sama sebe. Tak jsem ze sebe začala tvořit RAKETU a svět se změnil. NÁHODA?

Nope, jediné, co potřebuješ je SEBEVĚDOMÍ a to si zvýšíš tím, že na sobe budeš MAKAT a budeš se VZDĚLÁVAT.

CO TĚ ČEKÁ V PRŮBĚHU

8týdenního KURZU?

 • 4 MODULY nabité INFORMACEMI ohledně zdraví.
 • 4 MODULY praktického PRŮVODCE PROCESEM zařazování nových zvyků do svého života.
 • PRACOVNÍ LISTYKVÍZY, které ti pomůžou pochopit teorii, ale taky zamakat v praxi.
 • DEVIADENÍK, který bude tvou knížkou záznamů, abys poznala své tělo.
 • POHYBOVÝ PLÁN naučí tě starat se o své tělo z hlediska pohybu.
 • 8 online hovorů, abych tě nasměrovala tím správným směrem.
 • 4 stream přenosy
 • Interaktivní chat pro zúčastněné dané vlny.
 • Celých 8 týdnů, které tě podpoří, proplesknou a naučí ŽÍT ŽIVOT, který tvoří RAKETY, co nejsou spokojené s NORMÁLNÍM, ale přišly si pro NENORMÁLNÍ DeVia Lifestyle.

Pro koho je vstupenka vhodná?

Pro koho vstupenka není vhodná?

Nejčastější otázky?

1. Opravdu mi kurz změní za 8 týdnů život?

Budeš-li tomu mít otevřenou hlavu, splníš všechny požadavky v kolonce: pro koho je kurz vhodný, pak není důvod, aby ti kurz nebyl nápomocný. Bohužel, to jak se k tomu postavíš ty, ovlivnit nedokážu a kolik užitečností z kurzu budeš chtít vytáhnout, záleží pouze na tobě.

2. Podaří se mi zhubnout?

Záleží, jakou máš výchozí pozici. Tento kurz není primárně vytvořen jako hubnoucí prostředek. V tomto materiálu dostaneš příručku, která ti pomůže žít zdravý životná styl s mnoha vychytávkami, které můžeš denně aplikovat. Pokud začneš aplikovat denně určité zvyky, vylepšíš stravu a zařadíš pravidelnou fyzickou aktivitu, myslíš si, že je tady důvod proč dlouhodobě bojovat s váhou navíc? Určitě ti neslibuji za měsíc extra přeměnu, vedu tě k životnímu stylu, který budeš žít i za pár měsíců, půl roku nebo rok. Jestli se za tuhle dobu změníš? Na tuty! A víš co se stane jako bonus? Nebude se konat žádný jojo efekt a o to, co bez zkratek vymakáš už nepřijdeš. Na rovinu, energetický příjem pro kalorický deficit se naučí spočítat i mírně debilní cvičená opice, ale problém je... že to většinou dlouhodobě nevydrží a nenaučí tě to to, co potřebuješ znát.

3. Zvládnu vstřebat informace? Jak moc je to složité?

Upřímně? Nevím, na jaké jsi úrovni. Určitě si nemyslím, že by pro tebe bylo všechno opáčko. Určitě se stane, že narazíš na nové pojmy a informace. Moje otázka spíš je: ,,Jsi ochotná projít i věci, které neznáš proto, abys mohla žít hodnotnější život?" Pokud je tvá odpověď ne, pravděpodobně s tebou nechci spolupracovat.

4. Jaká konkrétní témata zdraví v kurzu najdu?

Organismus jako celek, strava, pohyb a psychika a to vše v teorii i praxi v souvislosti s: fyziologií, hormonální nerovnováhou, adrenálním vyčerpáním, štítnou žlázou, mozkem, mikrobiomem, mitochondriemi, telomerami, DNA a množstvím dalších témat. Také se naučíš, jak v rámci ženství a zdraví přistupovat ke cvičení. Naučíš se starat sama o sebe v každé situaci.

5. Co když mi to nic nedá.

Jsem si téměř 100% jistá, že tě tento kurz posune dál. Pokud by tomu tak nebylo, můžeš 14 DNÍ využít garanci vrácení peněz.

 

 

 

Je tohle tvoje

Zlatá vstupenka ke zdraví?

SMRT MI ŠEPTÁ DO UCHA... „ŽIJ,“ POVÍDÁ, „PŘICHÁZÍM.“

Co kdybyste dostali zázračnou vstupenku, díky které byste dostali druhou šanci na život? Využili byste tuto možnost?